Mám záujem

Predaj: Podkrovný duplex, Praha 1 – Malá Strana

Predaj: Podkrovný duplex, Praha 1 – Malá Strana

Predaj: Podkrovný duplex, Praha 1 – Malá Strana

ID: 0459

  • Interiér 120 m²
  • Izby 3
  • Kúpeľne 2
  • Cena 19,800,000 Kč

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

  • historické centrum
  • čiastočne zariadené
  • klimatizácia
  • jedinečná poloha
  • ihneď k nasťahovaniu

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Slovakia Sotheby’s Int. Realty v spolupráci s českou pobočkou ponúka na predaj exkluzívny podkrovný duplex s malebnými výhľadmi situovaný vo výnimočnej lokalite Malej Strany - Praha 1, s neopakovateľným genius loci.

Trojizbový byt s výmerou 120 m² prešiel kompletnou rekonštrukciou podľa architektonického návrhu Markéty Cajthamlovej, čím dostal moderného ducha. Srdcom bytu je veľkorysý otvorený priestor obývacej zóny, ktorý plynule nadväzuje na kuchynskú a jedálenskú časť. Na spodnom podlaží sa ďalej nachádza spálňa a pracovňa orientovaná do pokojného vnútrobloku. V byte sa nachádzajú dve kúpeľne, jedna disponuje sprchovacím kútom a druhá vaňou. Druhé poschodie ponúka oddelenú priestrannú spálňu poskytujúcu maximálne súkromie.

Pri rekonštrukcii sa kládol dôraz na nadštandardné technické vybavenie, celý byt je klimatizovaný a podlahy kúpeľní vyhrievané. K dispozícii je aj množstvo praktických úložných priestorov a vstavaných skríň. Útulnú atmosféru apartmánu podčiarkujú masívne drevené trámy kontrastujúce s bielymi plochami.

Byt sa nachádza na štvrtom podlaží historickej budovy, minútu chôdze od stanice metra Malostranská.

Lokalita - Praha 1, Malá Strana

Oblasť Malej Strany patrí k najprestížnejším pražským lokalitám, je tu sídlo parlamentu, vlády Českej republiky či veľvyslanectiev mnohých štátov. Malá Strana ponúka predovšetkým jedinečnú historickú atmosféru s množstvom poetických uličiek.

Dom sa nachádza v jednosmernej ulici v pôvabnej lokalite Malej Strany, neďaleko Zámockých schodov. V tesnej blízkosti sa nachádzajú najpôsobivejšie miesta starej Prahy - Pražský hrad, Karlov most či podhradie Pražského hradu so starostlivo upravenými šľachtickými záhradami. Zastávky električiek sú v krátkej pešej vzdialenosti, rovnako ako aj stanica metra Malostranská, situovaná priamo pred domom. V okolí je široká ponuka reštaurácií a kaviarní, ale aj obchody, galérie, divadlá.

Nehnuteľnosti na mape

Zodpovedný maklér

Zuzana Stasíková

Broker

Broker - Zuzana Stasíková

Mám záujem

Kontaktujte našu kanceláriu prostredníctvom formulára alebo nám zavolajte počas pracovných dní na náš zákaznícky servis +421 910 606 011 v čase od 09:00 - 17:00 hod. Sme tu pre Vás.