Wellness Hotel Diplomat****, Rajecké Teplice

Wellness Hotel Diplomat****, Rajecké Teplice

Wellness Hotel Diplomat****, Rajecké Teplice

ID: 0136

 • Pozemok 8 950 m²
 • Izieb 52
 • Konferenčné miestnosti 4
 • Reštaurácia Áno
 • Wellness 52
 • Cena Na vyžiadanie
 • Tenisový kurt Áno

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

 • 34x Izba Štandard
 • 4x Malý Apartmán
 • 9x Apartmán Štandard
 • 4x Rodinný Apartmán
 • 1x VIP Apartmán

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Slovakia Sotheby’s Int. Realty exkluzívne ponúka na predaj Wellness Hotel Diplomat**** situovaný v nádhernej lokalite Rajeckých Teplíc na strednom Slovensku. Rajecká dolina je známa svojou jedinečnosťou, rozmanitosťou a predovšetkým širokými možnosťami na aktívny odpočinok, a to nielen počas letnej, ale i zimnej sezóny.

Ubytovanie

Hotel ponúka 52 moderne zariadených izieb vybavených talianskym nábytkom, LCD TV, wifi pripojením, minibarom, trezorom a samozrejme kúpeľňou. Izby a apartmány sú nefajčiarske, súčasťou je balkón alebo terasa s nádherným výhľadom na Malú Fatru a Rajeckú dolinu.

Izba Štandard

Izba Štandard s výmerou 16 m² je vybavená dvomi jednolôžkovými polohovateľnými posteľami. Všetky izby majú balkón a väčšina z nich aj výhľad na pohorie Malej Fatry.

Malý Apartmán

Malý Apartmán s výmerou 39 m² ponúka pohodlnú manželskú posteľ a prístelku vhodnú pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti. Apartmán je klimatizovaný.

Apartmán Štandard 

Južne orientované Apartmány Štandard s výmerou 45 m² pozostávajú z dvoch samostatných izieb – obývacej časti a spálne. Disponujú balkónom alebo terasou s výhľadom do átria hotela.

Rodinný Apartmán

Priestranné apartmány s výmerou 50 m² a s balkónom s výhľadom na Rajeckú dolinu sú vhodné pre rodiny s deťmi. Disponujú obývacou časťou s rozkladacou pohovkou a jednou spálňou.

VIP Apartmán

Pre náročnú klientelu je určený VIP Apartmán s veľkorysou výmerou 75 m². Apartmán ponúka obývaciu časť a dve spálne. Hlavná spálňa je vybavená manželskou posteľou a priestranným šatníkom, menšia spálňa dvomi jednolôžkovými posteľami. Klienti ocenia terasu s výhľadom na Rajeckú dolinu.

Reštaurácia

Reštaurácia hotela uspokojí aj toho najnáročnejšieho gurmána. Vynikajúci kuchársky tím pripravuje tradičné jedlá v novom, modernom ponímaní. Ponuka formou bufetových stolov alebo „À la carte“ je sezónne variovaná. Reštaurácia je vhodným miestom aj na pracovné obedy, komorné akcie, firemné akcie, rodinné oslavy či svadby.

WELLNESS CENTRUM – Vodný a saunový svet

Po dni strávenom v prírode si hostia môžu dopriať relax vo vnútornom bazéne s masážnymi tryskami s teplotou vody od 30-32°C. Súčasťou relaxačného bazéna s protiprúdom je aj spodná hydromasážna tryska na masáž dolných končatín, perličkový kúpeľ, vzduchový gejzír či masážne sedenie – sedacia perlička. Vďaka postupne sa zvažujúcemu dnu a premenlivej hĺbke (1,2-1,8 m) si na svoje prídu aj deti alebo menej zdatní plavci.

Predovšetkým v zimných mesiacoch hostia ocenia saunový svet ponúkajúci relax v bylinkovej, fínskej či soľnej saune. Samozrejmosťou je príjemná oddychová miestnosť ochladzovací bazén, jacuzzi, tropický vodopád a vyhrievané ležadlá. Počas celého leta je k dispozícii vonkajšia terasa so slnečníkmi.

Súčasťou Wellness & Relax centra je Wellness bar s čerstvými ovocnými šťavami, miešanými nápojmi či lahodnou talianskou kávou.

Konferenčné miestnosti

Hotel Diplomat ponúka štyri konferenčné miestnosti s celkovou kapacitou do 200 osôb vhodné na realizáciu konferencií, seminárov, školení a vybavené najmodernejšou technikou. Kapacita miestností závisí od typu požadovaného sedenia:

-  DIPOMAT s výmerou 110 m² s kapacitou od 42 – 100 osôb
-  ZIMNÁ ZÁHRADA s výmerou 85 m² s kapacitou od 23 – 60 osôb
-  SALÓN VIP s výmerou 30 m² s kapacitou 14 – 30 osôb
-  SALÓN PREZIDENT s výmerou 40 m² s kapacitou 12 – 16 osôb

Aktivity

Ponuka aktivít v hoteli:

-  tenisový kurt s umelou trávou
-  vonkajší šach
-  bowling s 2 dráhami (Brunswick)
-  stolný futbal
-  biliard
-  detský kútik
-  detské ihrisko v átriu hotela
-  požičovňa bicyklov

Lokalita - Rajecké Teplice

Rajecké Teplice sa nachádzajú v Žilinskom kraji, od mesta Žilina sú vzdialené 15 km. Prírodné termálne liečebné kúpele v tomto meste patria k najznámejším na Slovensku.
 
Okolie Rajeckej doliny ponúka možnosť si vychutnať jej panenskú prírodu s unikátnymi skalnými útvarmi. Krásne výhľady do okolia v regióne poskytujú dominantné vrcholy Kľaku a Strážova, či ľahko dostupné Skalky. Wellness Hotel Diplomat**** je ideálnym východiskovým bodom na prechádzky po kúpeľných chodníčkoch a turistiku. Vybrať si môžete z náročnejšej túry hlbokými dolinami Malej Fatry, okolo starobylých zrúcanín hradov alebo nenáročnú trasu po niektorých z náučných chodníkoch.
 
Turistika, aktívny odpočinok v blízkosti hotela:
Kúpalisko Laura Rajecké Teplice
Jazdna na koni v obci Stránske – 1,5 km
Kúpalisko Veronika Rajec – 4 km
Lietavský Hrad – 7,5 km po náučnom chodníku
Golf Park Rajec – 13 km
Lezecká stena K2 Žilina 15 km
Ľudovo-umelecké Čičmany 27 km
Súľovské vrchy, Malá Fatra, Strážovské vrchy

Nehnuteľnosti na mape