Prenájom: Vila White Vista s výhľadom na more - Grécko, Mykonos

Prenájom: Vila White Vista s výhľadom na more - Grécko, Mykonos

Prenájom: Vila White Vista s výhľadom na more - Grécko, Mykonos

ID: 7NDP9D

  • Vila 327 m²
  • Pozemok 1 000 m²
  • Izieb 10
  • Kúpeľní 8
  • Cena/týždeň od 28 000 EUR

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

  • kapacita 14 osôb
  • výhľad na more
  • domáce kino
  • tenisový kurt, bazén

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Ostrov Mykonos je jedným z najlákavejších destinácií na svete a vila White Vista je toho skutočným dôkazom. Dýcha sviežosťou a pokojom, od jej elegantného klimatizovaného interiéru až po prekrásny panoramatický výhľad na okolie.

Vila má dispozične tri podlažia a poskytuje dokonalé pohodlie, aby ste sa vy, vaša rodina či priatelia, mohli plne oddávať odpočinku. Usaďte sa na ležadle pod slnečníkom a relaxujte pri pohľade na súkromný infinity bazén dokonale splývajúci s hladinou Egejského mora. Ak chcete zmeniť scenériu, stačí sa jednoducho prejsť okolo vily a objavíte letnú jedálenskú zónu, kde môžete stráviť nezabudnuteľné chvíle so svojimi hosťami pri vychutnávaní si miestnych pochúťok. Prípadne si môžete dať drink alebo občerstvenie v plne vybavenej kuchyni.

Interiér vily je moderný, upokojujúci, so stredomorskou paletou bielych, béžových a okrových farieb, s dôrazom na prírodné drevené detaily. White Vista disponuje 9 spálňami, pričom tri z nich, situované na prvom poschodí, poskytujú jedinečný výhľad na ostrov Mykonos.

Vila má kapacitu 14 hostí, vďaka čomu je ideálna pre rodinnú alebo skupinovú dovolenku.

Lokalita - Grécko, Mykonos

Mykonos alebo aj „ostrov vetra“ je jedným z Kykladských ostrovov nachádzajúci sa uprostred Egejského mora. Ostrov je prístupný z mora (z prístavov Pireus a Rafina – cesta trvá približne 3 – 5 hodín) a letecky (z medzinárodného letiska v Aténach trvá let 40 minút, pričom z letiska Mykonos lietajú priame spoje do niekoľkých európskych metropol). Navyše, vďaka svojej polohe, ostrov je dôležitou križovatkou súkromných plavieb po Egejskom mori.

Ostrov Mykonos je známy svojou malebnou krásou: biele domčeky, veterné mlyny a božské pláže. Nočný život na Mykonose je preslávený: ostrov je považovaný za bezkonkurenčnú destináciu zábavy v celom Stredozemnom mori a priťahuje bohaté a slávne osobnosti z celého sveta. V uličkách mesta Chora (hlavné mesto ostrova) nájdete všetko: od svetových značiek po tradičné výrobky a od pokojných reštaurácií až po hlučné nočné kluby. Mnoho celebrít sa prechádza v oblasti Matogiannia, kde si vychutnávajú kokteil pri západe slnka pri mori v malebných Malých Benátkach.

Z množstva jedinečných pláží môžeme spomenúť napríklad pláž Psarou a jej elegantný plážový bar – reštauráciu Nammos, ktorá sa stala obľúbenou destináciou medzinárodnej klientely. Nachádzajú sa tu však aj súkromné pláže, ako napríklad Fokos, ktoré Vám ponúknu nádherný výhľad na Egejské more a okúzľujúce západy slnka.

Mykonos je spojený s mestom Delos, kam sa môžete dopraviť malou loďkou. Delos je najzachovalejšie starobylé mesto v Grécku. V antike bol Delos považovaný za posvätné miesto, pretože ľudia verili, že sa tam narodil Apolón (Boh slnka) a Artemis (Bohyňa lovu, zvierat a plodnosti). Archeologické múzeum Delos je jedným z najvýznamnejších múzeí v Grécku, nájdete v ňom vzácne sochy, hrnčiarske výrobky, listiny a mozaiky.

Nehnuteľnosti na mape