Mám záujem

Prenájom: Vily Vigneto - Chorvátsko, Stredná Dalmácia

Prenájom: Vily Vigneto - Chorvátsko, Stredná Dalmácia

Prenájom: Vily Vigneto - Chorvátsko, Stredná Dalmácia

ID: R039

  • Vily 189 m²
  • Pozemok 60 000 m²
  • Izieb 5
  • Kúpeľne 2
  • Cena/týždeň za vilu od 3,500 EUR

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

  • vila A pre 2 osoby
  • vila B pre 4 osoby
  • v cene zahrnutá ochutnávka vín, niekoľko fliaš autentických odrôd

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Dve elegantné kamenné vily sa nachádzajú v malebnej vinohradníckej oblasti neďaleko mesta Skradin v Strednej Dalmácii. Vďaka svojej ideálnej polohe sú vily väčšiu časť dňa zaliate slnkom a obklopené skutočne nádhernou prírodou. Dokonalé spojenie moderného interiéru a jedinečnej prírody ponúka očarujúce útočisko pre páry alebo celé rodiny. Sídlo sa skladá z dvoch samostatných víl postavených z miestnych materiálov (piesok, kameň, drevo a železo). Každá vila má vlastnú terasu s vonkajšou relaxačnou zónou a spoločný bazén s rozlohou 15×5 m.

Vila A

Vila A ponúka ubytovanie pre 2 osoby s otvoreným konceptom interiéru. Denná časť sa nachádza na spodnom podlaží a disponuje plne vybavenou kuchyňou, jedálenským a obývacím priestorom, kúpeľňou. Na hornom poschodí je situovaná spálňa s galériou a nádherným výhľadom. Sklenená stena, ktorá umožňuje si vychutnať ničím nerušený výhľad do prírody, sa rozprestiera cez obe poschodia. Vonkajšie posedenie je ukryté pod pergolou a altánkom.

Vila B

Vila B s ubytovaním pre 4 hostí ponúka plne vybavenú kuchyňu s jedálenskou časťou, obývací priestor, kúpeľňu a dve spálne. Krásne upravená vonkajšia plocha je taktiež doplnená o terasu s pergolou, altánkom a súkromným priestorom na opaľovanie s lehátkami.

Toto vinohradnícke sídlo je skutočným rajom pre milovníkov vína a obdivovateľov prírody. Cena prenájmu zahŕňa aj ochutnávku vín a niekoľko fliaš autentických odrôd.

Lokalita - Chorvátsko, Stredná Dalmácia

Široká škála turistických a zábavných aktivít, ako aj prírodných pamiatok sa nachádza v tesnej blízkosti tohto sídla. Oblasť ponúka veľa možností na výlety do okolitých miest a na priľahlé ostrovy a neďaleké mesto Skradin dostatok nákupných príležitostí. Medzinárodné letisko v Splite je vzdialené iba hodinu jazdy autom.

Nehnuteľnosti na mape

Zodpovedný maklér

Zuzana Stasíková

Broker

Broker - Zuzana Stasíková

Mám záujem

Kontaktujte našu kanceláriu prostredníctvom formulára alebo nám zavolajte počas pracovných dní na náš zákaznícky servis +421 910 606 011 v čase od 09:00 - 17:00 hod. Sme tu pre Vás.