Mám záujem

Prenájom: Malebná vila Tremolo - Chorvátsko, Umag

Prenájom: Malebná vila Tremolo - Chorvátsko, Umag

Prenájom: Malebná vila Tremolo - Chorvátsko, Umag

ID: 0072

 • Vila 350 m²
 • Pozemok 25 000 m²
 • Izby 4
 • Kúpeľne 4
 • Bazén 3
 • Cena/týždeň od 1,500 EUR

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

 • kapacita 8 osôb
 • bazén
 • sauna, vírivka
 • biliard, herná konzola
 • nádherná záhrada
 • súkromie

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Nádherná rustikálna vila Tremolo je situovaná v blízkosti pôvabného mesta Umag na pozemku obklopenom autentickou stredomorskou záhradou iba pár minút jazdy od nedotknutých pláží. Je dokonalým miestom pre odpočinok v súkromí a predstavuje ideálny východiskový bod pre spoznávanie malebnej Istrijskej krajiny a vychutnávanie jej historických a prírodných krás.

Vila Tremolo sa nachádza na pozemku s výmerou 2,5 hektárov, ktorého pýchou je vinica a olivový háj prevoňaný levanduľou či rozmarínom. Vila dokonale zapadá do prírodnej scenérie a predstavuje harmonické spojenie tradičných materiálov a modernej architektúry.

Otvorená spoločenská časť na prízemí ponúka moderný obývací priestor s krbom, na ktorý plynule nadväzuje plne zariadená kuchyňa s jedálňou. K dispozícii je komora a toaleta.

Takmer z celej dennej zóny sa naskytá nádherný výhľad na Istrijskú krajinu a more na obzore.

Hostia ocenia aj útulnú zimnú záhradu, spa zónu s masážnou miestnosťou, pomôcky na cvičenie, vírivku a dve sauny – tureckú a fínsku. Večer si môžete spríjemniť spoločenskými hrami, k dispozícii je herná konzola, poker, biliard a veľká TV. Pre dospelých je určená vinotéka s jedálenským stolom a krbom, priam predurčená na príjemné posedenie v kruhu rodiny či priateľov. Na poschodí sa nachádzajú tri spálne s vlastnou kúpeľňou a menšia obývacia zóna s pohovkou a balkónik s výhľadom na okolie.

Samozrejmosťou je veľkorysý bazén s pohodlnými ležadlami na slnenie. K dispozícii je parkovisko pre niekoľko vozidiel.

Atraktívna poloha vily Tremolo ponúka jedinečnú príležitosť na prehliadku slávnych miest, akými sú Pula, Rovinj alebo Poreč či vychutnanie si gurmánskych zážitkov vo vynikajúcich reštauráciách. Vila sa nachádza len pár kilometrov od úchvatných pláží a centra mesta.

Vďaka svojmu útulnému interiéru a očarujúcej záhrade predstavuje vila Tremolo ideálne útočisko pre načerpanie energie, dokonalý odpočinok a prežitie nezabudnuteľnej dovolenky v stredomorskej atmosfére.

Lokalita - Chorvátsko, Istria

Istria je vo všeobecnosti preslávená nielen vďaka svojmu bohatému kultúrnemu a historickému dedičstvu, ale aj pre špecifické prírodné krásy. Región je taktiež známy pre svoje vynikajúce vína, domáci syr, prosciutto a hľuzovky.  Návštevníkom polostrova sa preto odporúča ochutnať tradičné špeciality a okúsiť tak, prečo sú domáci obyvatelia na ne tak pyšní.

Nehnuteľnosti na mape

Zodpovedný maklér

Zuzana Stasíková

Broker

Broker - Zuzana Stasíková

Mám záujem

Kontaktujte našu kanceláriu prostredníctvom formulára alebo nám zavolajte počas pracovných dní na náš zákaznícky servis +421 910 606 011 v čase od 09:00 - 17:00 hod. Sme tu pre Vás.