Mám záujem

Pozemok v srdci Nízkych Tatier, Liptovský Mikuláš - Demänová

Pozemok v srdci Nízkych Tatier, Liptovský Mikuláš - Demänová

Pozemok v srdci Nízkych Tatier, Liptovský Mikuláš - Demänová

ID: 0126

  • Pozemok 35 488 m²
  • Inžinierske siete Áno
  • Projektová štúdia Áno
  • Cena Na vyžiadanie

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

  • 110 EUR/m² plus DPH

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj exkluzívny pozemok s výmerou 35 488 m² situovaný v katastri obce Demänová v srdci Nízkych Tatier. Prevažne rovinatý a slnečný pozemok sa nachádza priamo na hlavnom ťahu z Liptovského Mikuláša do Demänovskej doliny a disponuje inžinierskymi sieťami a potrebnými prípojkami.

Malebná príroda Demänovskej doliny s centrom zimnej i letnej turistky v stredisku Jasná predurčuje veľkometrážny pozemok na výstavbu developerského projektu zameraného na horské chalety či apartmánové domy s celoročnou využiteľnosťou.

K pozemku je vypracovaná projektová štúdia na výstavbu apartmánových domov.

Lokalita - Nízke Tatry, Demänová

Jasná Nízke Tatry (15 min)

Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry je najväčším lyžiarskym strediskom na Slovensku a ponúka široké možnosti aktivít, zábavy, ale aj odpočinku. Viac ako 50 km upravených zjazdoviek je vhodných nielen pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, ale aj pre pokročilých lyžiarov a ako miesto na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Moderný zasnežovací systém v dĺžke viac ako 36 km poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku. Stredisko prevádzkuje 30 lanoviek a vlekov. Na svoje si prídu aj priaznivci skialpinizmu, bežeckého lyžovania, freeride jazdenia a zábavu si užijete aj v Snowpark & Fun zone.

Pavčina Lehota (10 min)

Ski Centrum Žiarce, nachádzajúce sa v blízkosti obce Pavčina Lehota na úpätí Nízkych Tatier, disponuje 4 vlekmi a 8 zjazdovkami rôznej náročnosti. Nakoľko sa tu nachádza dostatok detských vlekov stredisko je obľúbené predovšetkým medzi rodinami s deťmi.

Aquapark Tatralandia (20 min)

Aquapark Tatralandia je najväčší vodný zábavný park v strednej Európe a zároveň jediný na Slovensku, kde si môžete vyskúšať surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Počas celého roka je vám k dispozícii 10 bazénov, 6 tobogánov, tropický raj, reštaurácie a Wellness & Spa s pestrou ponukou masáží, kúpeľov, zábalov a iných relaxačných a liečebných procedúr. Po náročnom dni na zjazdovkách si môžete dopriať relax v saunovom svete, ktorý ponúka až 21 parných, vodných a masážnych sáun.

Vodný park Bešeňová (25 min)

Vo vodnom parku Bešeňová na vás čaká 18 letných bazénov, z toho 7 s termálnou vodou a 9 celoročných bazénov, z toho 6 s termálnou vodou. Holisticky zameraný wellness s dôrazom na starostlivosť tela, duše a mysle je zdrojom energie skutočne pre každého. Súčasťou saunového komplexu je aj moderný Saunový dóm, kde budete môcť zažiť jedinečné saunové rituály s hudobnými a svetelnými efektami.

Liptovská Mara (25 min)

Vodné dielo Liptovská Mara je najväčšia vodná nádrž na Slovensku, a preto je právom nazývaná aj Liptovské more. Známa je nielen ako rybárska lokalita, ale v lete sa návštevníci môžu venovať vodným športom – člnkovanie, vodné bicyklovanie, surfovanie či iné extrémnejšie vodné športy. V neposlednom rade je obľúbeným miestom aj na kúpanie v náručí prekrásnej panenskej prírody.

Stalaktitové jaskyne (10 min)

Najdlhší jaskynný systém sa rozlieha v Demänovskej doline a jeho dĺžka je viac ako 40 km. Najnavštevovanejšou jaskyňou na Slovensku je Demänovská jaskyňa slobody, známa nádhernou kvapľovou výzdobou, kamennými vodopádmi a malými jazierkami.

Tarzania (10 min)

Obľúbený lanový park postavený z rôznych prekážok si môžete užiť počas celého roka. Určený je pre všetkých, ktorí si chcú dopriať patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne neopakovateľný zážitok.

Galéria

Nehnuteľnosti na mape